• Підгузки Huggies Classic 5, 11-25 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1062899 Закінчився
243,00 грн
Купити
  • 42 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
З підгузками Huggies Classic малюк сухий до 12 годин! Підгузки мають зручний поясок, що тягнеться, м'які бар'єрчики для захисту від протікань. Застереження: зберігати підгузки та упаковку від них в недоступних для дітей місцях. Зберігати в сухому місці. Пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викидати. Після закінчення терміну придатності не використовувати та негайно викинути. Не викидати в каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 лютого, 2018
Пользуемся ими 2,6 года. Никогда не было аллергии. Очень хорошие.
23 жовтня, 2017
Проверенный эконом-вариант линейки Хаггис (как S&P у Памперсов), без откровенных дефектов, но и без откровенных восторгов по поводу качества. Не ультра-софт, конечно... На крепкие 4 балла.
8 серпня, 2017
Мне нравится вся продукция Huggies. Очень хорошее качество подгузников.
17 березня, 2017
Очень хорошие и недорогие подгузники.Не вызывют алергию.Хорошо впитывают,не протекают.
8 березня, 2017
недорогие, впитывают неплохо. Долго пользовались только ими, потом от них же и лечили дерматит. не стабильное качество. Попадаются партии с комочками или неприятным химическим запахом