• Підгузки Pampers Premium Care New Baby 1 для немовлят 2-5 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1028935 Закінчився
108,00 грн
Купити
  • 22 шт
Вікові обмеження:
Розміри підгузків:
Підгузки Pampers Premium Care New Baby 1 - підгузки, які забезпечують захист шкіри і дарують неперевершену м'якість шовку. Це перші та єдині підгузки зі вбирущими каналами, що забезпечують до 12 годин сухості. Ніжна ромбоподібна текстура внутрішнього шару створює відчуття першокласної м'якості та легкості. В підгузках Pampers Premium Care застосована унікальна технологія вбирального шару - три всмоктувальних канали допомагають рівномірно розподіляти вологу по поверхні підгузка, забезпечуючи сухість до 12 годин. Завдяки особливим мікропорам, зовнішній шар Pampers Premium Care забезпечує природну циркуляцію повітря, знижує рівень випарів усередині підгузка та ризик виникнення дерматиту. Індикатор вологи у вигляді спеціальної смужки, яка змінює жовтий колір на синій, підказує, коли потрібно змінити підгузок. Для максимального комфорту і захисту від протікання Pampers Premium Care легко приймають анатомічну форму завдяки еластичним боковинам і мають спеціальний виріз для пупка. Зберігати в сухому місці. Країна виробник: Польща.
Застереження: увага! Щоб уникнути загрози удушення, зберігайте пластикову упаковку від підгузників та ручку до неї в недосяжних для дітей місцях. Будь ласка, не дозволяйте дітям гратися з підгузниками. Зберігати в сухому місці.
Склад бальзаму: petrolatum, stearyl alcohol, paraffinum liquidum, aloe barbadensis leaf extract.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?