• Підгузники Huggies Elite Soft для немовлят розмір 1 (2-5кг)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1119074 Закінчився
371,00 грн
Купити
  • 82 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Підгузники Huggies Elite Soft розмір 1 для немовлят 2-5кг гігієнічні створені на основі 100% бавовни, зсередини та ззовні підгузник надзвичайно м'який, має пористі матеріали, котрі помагають шкірі "дихати" та спеціальну кишеньку для рідких випорожнень малюка. Новий супер м'який шар Soft Absorb поглинає рідину за секунду, залишаючи шкіру сухою, а основа створена у формі подушечок, котрі створюють перепони між шкірою малюка та рідким випорожненням. Окрім переліченого ще є супереластичний поясок для чудового прилягання, застібки, котрі легко защіпаються в будь-якому місці підгузника, індикатор вологи, що змінює колір при намоканні та яскраві малюнки. Новий супер м'який шар Soft Absorb вбирає рідину за миті. Країна-виробник: Чеська Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 грудня, 2017
найкращі з усіх, якими користувалися. не протікають, не збивається гель. і ще їхньою перевагою є рельєфний внутрішній шар, який зменшує контакт шкіри і рідкого калу.