• Підгузники-трусики Huggies Little Swimmer розмір 3-4 вага 7-15кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121636 Закінчився
99,00 грн
Купити
  • 12 шт
Цільова аудиторія:
Підгузники-трусики Huggies Little Swimmer розмір 3-4 вага 7-15кг будуть незамінними під час відвідування пляжу, аквапарку чи басейну. Забезпечують надійний захист у воді, не набрякають та не обмежують рух малюка. Форма підгузків розроблена таким чином, що вода ззовні не потрапляє всередину підгузка, він не змінює форми та не набрякає. Підгузок дозволяє малюкові плавати та активно рухатись, не дозволяючи волозі всередині протікати. Для запобігання задухи зберігати упаковку в недоступних для дітей місці. Зберігати пачку в сухому місці. Пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викинути. Після закінчення терміну придатності не використовувати та негайно викинути. Не кидати у каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 серпня, 2017
Замечательная вещь, понравилась
12 серпня, 2017
супер, такая необходима вещь, очень удобно) рекомендую, 10 из 10)
10 серпня, 2017
Решили попробовать новый для нас товар. действительно, его стоит использовать в водоемах, спасает от неловких ситуаций.
9 серпня, 2017
Хорошие трусики для ребенка когда ты идешь с ним к воде, на речку или море.