• Підгузники-трусики Huggies Little Swimmer розмір 5-6 вага 12-18кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121643 Закінчився
99,00 грн
Купити
  • 11 шт
Цільова аудиторія:
Підгузники-трусики Huggies Little Swimmer розмір 5-6 вага 12-18кг створені спеціально для того, щоб малюк відчував комфорт під час плавання. Форма підгузників створена таким чином, що не обмежу рух малюка, він може вільно плавати та гратися. Надійні бортики захищають від потрапляння води усередину підгузка, тому підгузок тримає форму та не набрякає. Волога усередині підгузка швидко поглинається, розподіляється та надійно утримується. Підгузки-трусики від Huggies зручно та легко вдягати та знімати. Для запобігання задухи зберігати упаковку в недоступних для дітей місці. Зберігати пачку в сухому місці. Пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викинути. Після закінчення терміну придатності не використовувати та негайно викинути. Не кидати у каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?