• Підгузники-трусики Libero Dry Pants з ромашкою та алое вера розмір 6, 13-20 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1062332 Закінчився
265,00 грн
Купити
  • 30 шт
Підгузки-трусики Libero Up & Go створені спеціально для активних малюків, які вчаться одягатися і роздягатися без допомоги мами! Підгузки-трусики дуже легко одягати і знімати, що особливо важливо для дітей, які самі намагаються одягатися. Як тільки підгузник стає повним, потрібно тільки розірвати бокові шви і він легко зніметься. Зміна підгузника не буде нудною з Libero Up & Go, адже в кожній упаковці ви знайдете 5 різних дизайнів трусиків! Переваги підгузників-трусиків: легко надягати, як звичайні трусики;м'який еластичний поясок з дихаючого матеріалу; нове розташування резиночок навколо ніжок для кращого прилягання; високі бар'єрчики для захисту від протікань; добре вбирають, як звичайні підгузники; легко знімаються при розірванні бічних швів; сидять як дитячі трусики і дарують комфорт в русі. Країна виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 вересня, 2017
Користуємось цими трусиками більше року. З плюсів зручність у користуванні, не протікають, приємний дизайн.
12 липня, 2017
Незаменимая вещь на этапе приучения к горшку. Аллергии не было.
21 червня, 2017
легко одягати та знімати
24 квітня, 2017
гарно вбирають вологу
9 березня, 2017
Хорошие памперсы, ребенку 1,6 года и мы покупаем их с рождения. Не вызывают аллергию.