• Підгузники-трусики Libero Up&Go Super Hero розмір 5 вага 10-14кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1105417 Закінчився
219,00 грн
Купити
  • 22 шт
Цільова аудиторія:
Підгузники-трусики Libero Up&Go Super Hero розмір 5 вага 10-14кг розроблені спеціально для активних малюків. Мають форму трусиків та надзвичайно зручні для дітей. Їх легко вдягати та знімати. Форма підгузків-трусиків не обмежує рух малого дослідника та надійно захищає його. Поверхня підгузка швидко поглинає, розподіляє та утримує вологу, щоб нічого не заважало малюку гратися. Щоб уникнути ризику задушення зберігайте підгузки та целофанову упаковку в місцях, недоступних для дітей. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 серпня, 2017
На ребенка 12 кг "впритык". Лучше сидит 6 размер. Немного твердоваты... Те же трусики памперс мягче ребенку
22 серпня, 2017
Не знаю как для постоянного ношения, но для периода приучения к горшку - хорошие трусики! Отличная цена!