• Підгузники-трусики Libero Up&Go Super Hero розмір 7 вага 16-26кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1105431 Закінчився
213,00 грн
Купити
  • 18 шт
Цільова аудиторія:
Підгузники-трусики Libero Up&Go Super Hero розмір 7 вага 16-26кг розроблені спеціально для комфорту активних малюків. Форма підгузків-трусиків максимально зручна для малюка та зовсім не обмежує його рухів. У підгузках зручно і вдень, і вночі. Від протікань захищає спеціальна поверхня, що швидко вбирає, розподіляє та надійно утримує вологу. Щоб уникнути ризику задушення зберігайте підгузки та целофанову упаковку в місцях, недоступних для дітей. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 жовтня, 2017
Очень удобные для активных малышей. А мамам станут незаменимым помощником для приучения к горшку.
9 серпня, 2017
Трусики понравились: не сползают, не натирают кожу, не вызывают покраснений.
2 серпня, 2017
Мій син справжній супермен у надійному потронтажі! Вигідна пропозиція!