• Дитячий пральний порошок Ушастый нянь Автомат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 808015 Закінчився
17,95 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Косметичні засоби Ушастый нянь розроблені на основі натуральних рослинних екстрактів, органічних олій, вітамінів і особливо м'яких миючих добавок. Делікатно очищають, не подразнюючи ніжну шкіру малюка. Дитячий пральний порошок Ушастый нянь призначений для прання дитячої білизни, речей і пелюшок. Може використовуватися для діток будь-якого віку, з перших днів життя. Дитячий пральний порошок легко справляється з основними забрудненнями дитячого одягу: плямами від пюре і соків, фруктів, шоколаду, молока, трави і т.д.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
не плохой,но и не лучший, загрязнения на пятерку не убирает,одно хорошо-не агрессивный
14 лютого, 2018
не агресивний для дитячих речей,але і випраний одяг не зовсім якісно випраний,користуюсь через раз.
6 лютого, 2018
Отстирывает загрязнения на троечку.( А для стирки детских вещей большее значение имеет количество полосканий и ополаскиватель.
16 грудня, 2017
нормальный порошок,брала для ручной стирки и притензий нет,
8 листопада, 2017
Не очень порошок. Больше брать не буду.