• Мийний засіб Ecomix автомат Біо для дитячих речей

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055528 Закінчився
74,50 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
59,60 грн     74,50 грн
  • 2 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Мийний засіб Ecomix автомат Біо для дитячих речей допоможе вам з перших хвилин життя Вашого малюка, оточити його любов'ю та турботою. Важлива кожна деталь, що оточує дитину, як і важливо підібрати правильний та безпечний засіб для прання. Безфосфатний порошкоподібний засіб для прання дитячих речей Ecomix Для новонароджених. Порошок призначений для пральних машин або ж ручного прання бавовняних, лляних, а також для тканин зі змішаних волокон. Унікальна формула Ecomix створена технологами компанії Гренландія за участю провідних педіатрів. Засіб розроблений на основі мила, не містить хлору та синтетичних ПАР! Країна-виробник: Україна.
Склад: 25—35% сіль харчова; 15—30% карбонати; 12—20% мило на основі тваринних жирів; ˂10% вода; 3—8% інгібітори корозії; ˂5% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР; 2—5% трилон Б; 1—3% лимонна кислота, антиресорбенти, оптичні відбілювачі, віддушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Порошок хороший, отвечает цена-качество
13 листопада, 2017
В порівнянні з іншими порошками, цей справді не має яскраво вираженого запаху. Легкий аромат. Добре пере дитячі речі. Без фосфатів і приємна ціна) Користуємось неодноразово)
30 жовтня, 2017
Хороший недорогой порошок, но запах не могу назвать неярко выраженным.
25 жовтня, 2017
Закончили упаковку :) Благодаря отзывам(спасибо,девчонки) и акции (спасибо,Watsons) запаслись хорошим качественным порошком без ярко выраженного аромата! Будем покупать!
11 жовтня, 2017
Замечательный состав,симпатичная упаковка,легкий аромат! Покупкой довольна!