• Порошок Ушастый нянь для прання дитячої білизни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 825746 Закінчився
169,00 грн
  • 4,5 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Порошок для прання білизни дітей будь-якого віку. Ушастый нянь відмінно відпере з пелюшок, повзунків, нагрудників та інших дитячих речей найскладніші забруднення — плями від молока, фруктових та овочевих пюре, соків, каш, яєць тощо, а також успішно впорається із продуктами життєдіяльності малюків. Не пошкоджує волокна тканини, тож одяг малюка буде виглядати як новий навіть після багаторазового прання. Ушастый нянь не містить мила, тому повністю і без зусиль вимивається з білизни, не залишаючи запаху. Використання засобу для прання дитячої білизни підтверджено. Гіпоалергенність доведено. Склад: 15—30% сульфати, фосфати; 5—15% кисневмісний відбілювач, аніонні ПАР, карбонати, вода, силікати; <5% неіоногенні ПАР, антиресорбент; ензими, оптичні відбілювачі, віддушка. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Пользуюсь с первых дней жизни ребёнка и с удовольствием ! Никаких сыпей и реакций не вызывает
21 січня, 2018
Хороший порошок
19 січня, 2018
Отстирывает хорошо, наша семья пользуется им уже 5 лет. Лучше пока не нашли.
18 січня, 2018
Хорошый порошок. Я пользовалась им до года.
15 січня, 2018
вызивал у взрослых и детей аллергию. и где же он гиппоаллергинный