• Засіб для прання дитячого одягу Ecomix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1046197 Закінчився
52,15 грн  74,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб Ecomix призначений для прання кольорових та білих дитячих речей в автоматичних пральних машинах та вручну. При виборі дозування засобу звертайте увагу на жорсткість води і ступінь забруднення речей. Необхідно дотримуватися рекомендацій виробників одягу та пральних машин.
Склад: вода, аніонні ПАР менше 5%, неіоногенні ПАР менше 5% , амфотерна ПАР менше 5%, мило менше 5%, сіль ЕДТА менше 5%, віддушка, консервант.
Увага! Зберігати у недоступному для дітей місці. При попаданні в очі – промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Неплох, Но расход больше, чем у универсального и мыло в составе, впитывающую многоразку им не постираешь
12 грудня, 2017
Хорошее средство для стирки детских вещей. В отличии от порошков хорошо віполаскивается.
12 листопада, 2017
Средство хорошего качества, рекомендую
12 листопада, 2017
Средство хорошего качества, рекомендую
12 листопада, 2017
Средство хорошего качества, рекомендую