• Засіб мийний синтетичний Ушастый нянь порошкоподібний дитячий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128279 Закінчився
224,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 6 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб мийний синтетичний Ушастый нянь порошкоподібний дитячий зі зниженим піноутворенням призначений для прання дитячих виробів в тому числі новонароджених, із бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (окрім виробів із натурального шовку та вовни) в автоматичних пральних машинах, машинах активаторного типу та ручного прання. Відпирає з пелюшок, повзунків, нагрудників та інших дитячих речей найбільш складні забруднення - плями від молока, яєць, фруктових пюре, соків, каш, а також продуктів життєдіяльності малюків. Діє вже в процесі замочування та дозволяє досягти бездоганного результату прання. Не пошкоджує структуру волокон тканин. Не містить мила, тому легко виполіскується із тканини, що виключає попадання на шкіру Вашої дитини мийних речовин. Легкий квітково-фруктовий аромат порошку зробить прання приємним, але не залишиться на білизні.Обережно. При попаданні на шкіру може викликати слабке подразнення. При появі симптомів подразнення шкіри й у разі попадання засобу в очі негайно промити їх проточною водою та звернутись за медичною допомогою. При появі чутливості та ушкодження шкіри уникати тривалого контакту з миючим розчином для прання і використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички). Берегти від дітей. Уникати попадання у навколишнє середовище. Після повного використання засобу пакування утилізувати як побутове сміття. Захищати від дії прямих сонячних променів. Порошок Ушастый нянь в упакованому вигляді зберігати у критих сухих складських вентильованих приміщеннях, на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів, при температурі не вище 35°С і відносні вологості повітря не більше 95% окремо від харчових продуктів та кормів для тварин. Країна-виробник: Україна.
Склад: сульфати (> 30%); кисневмісний відбілювач (5-15%), аніонні ПАР (5-15%), карбонати (5-15%), силікати (5-15%), цеоліти (5-15%), полікарбоксилати (5-15%) ; неіоногенні ПАР (<5%), ТАЕД (<5%), піногасник (<5%), антиресорбенти (<5%), фосфонати (<5%); ензими, оптичні відбілювачі, віддушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
Порошок гарно відпирає дитячі речі. Користуюся часто. Рекомендую. Для плям -дуже гарно виводить плямовиводячий засіб "Ушастий нянь".
18 грудня, 2017
Сотрудница на работе очень хвалит этот порошок. Дети у нее аллергики почти с рождения. И в плане выбора товаров для детей я ей полностью доверяю. Она очень щепетильная.
5 грудня, 2017
Пользуемся с рождения,аллергии нет,сложные пятна не отстирывает(
12 жовтня, 2017
Порошок отстирывает не очень. Надеюсь,что более безопасный.
7 жовтня, 2017
С появлением ребенка только им и пользуюсь. Качество соответствует цене.