• Картриджі для гоління Gillette Venus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206652 Закінчився
200,00 грн
  • 4 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Відчуй себе богинею! Три леза змінних картриджів Venus діють максимально дбайливо. Вони ніжно, майже невідчутно торкаються до шкіри, зрізуючи волоски біля самої основи. М'які подушечки, розташовані навколо лез, заспокоюють і розгладжують шкіру. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 березня, 2018
Дуже сподобалися зручні у використані і неподразнюють шкіру)))
5 лютого, 2018
Хороші катриджі, не виникає подразнень.
3 лютого, 2018
купила картриджі для гоління Gillette Venus у минулому році - гладеньке і швидке гоління. Користуюся саме ТМ Gillette Venus вже більше 10 років - задоволена на 97% (ціни високі, але якість того варта)
28 січня, 2018
Відмінна якість оправдовує свою ціну. Сьогодні замовила в інтернет-магазині по акції -50%. Дякую Ватсонс!
26 січня, 2018
Очень хорошие картриджи, отлично удаляют волоски и долго остаются острыми, вот только огорчает их цена.