• Станок для гоління Watsons чоловічий 5 лез + 2 картриджі

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 990050 Закінчився
175,00 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Гоління зі станком Watsons дбайливе та м'яке. Зволожуюча смужечка з вітаміном Е та алое зменшує подразнення після гоління. Леза легко промиваються, у наявності триммер для гоління скронь та вилиць. М'яка ручка ергономічної форми. Застереження: тримати далі від дітей. Використовувати за призначенням. Країна-виробник: США.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 лютого, 2017
Качественная. Одного картриджа хватает более чем на месяц. бреет лучше чем джилетмак3. Хотя 5 лезвий ,как по мне перебор(за один проход всеравно не сбривает)- под носом не совсем удобно.