• Змінні картриджі для гоління Gillette Venus Breeze з гелевою смужкою

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 206624 Закінчився
145,00 грн
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Змінні касети Venus Breeze з гелевою смужкою 2 шт— подушечки гелю для гоління, збагачені натуральними маслами, зі свіжим тропічним запахом вбудовані в бритву. З Venus Breeze не потрібен гель для гоління. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 лютого, 2018
Нравятся.Пользуюсь ими длительное время.
20 лютого, 2018
Картриджи понравились, не вызывают раздражения и хватает надолго.
15 листопада, 2017
Досить непогані катриджі,проте як на мене на 5 лез кращі,але і ці не викликають подразнень та ефективно видаляють волосся
20 серпня, 2017
Вистачає надовго, не викликають подразнень. Рекомендую.
24 липня, 2017
Хорошие картриджи, понравились увлажняющие полоски, которые помогают бриться без геля, хорошо в путешествии. Но они не долговечны.