• Денний крем Черный жемчуг Проти зморшок 46+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603720 Закінчився
67,60 грн
  • 45 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Денний крем для обличчя «Черный Жемчуг 46+» допомагає нейтралізувати вікові зміни. Крем максимально повно враховує потреби шкіри після 46 років. Це унікальний продукт: перший антивіковий денний крем, чия основна мета — створення оптимальних умов для того, щоб шкіра отримала можливість виробляти речовини, які сприяють омолодженню. Завдяки особливій, спеціально розробленій текстурі крем легко, м’яко та рівномірно наноситься на шкіру, а потім проникає всередину, наповнюючи її вологою та живильними речовинами. Шкіра стає щільною, надзвичайно пружною та еластичною, зберігаючи молодий вигляд, контури обличчя підтягуються, роблячи обрис особливо виразним, навіть глибокі вікові зморшки помітно розгладжуються.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 жовтня, 2017
Знакомая пользуется, ей нравится текстура крема и лифтинг эффект