• Крем Биокон Омолоджуючий Догляд Сила Колагену 40+ проти зморшок денний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 969211 Закінчився
45,95 грн
Купити
  • 55 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Крем Биокон Омолоджуючий Догляд Сила Колагену 40+ проти зморшок денний - зволожуючий крем створений на основі передових наукових розробок провідних світових косметичних лабораторій. Діє цілеспрямовано на основні ознаки віку: зморшки, тьмяний колір обличчя, втрату пружності та еластичності. Інтенсивно зволожує і завдяки UVA/UVB-фільтрам захищає шкіру від негативного впливу УФ-променів, які викликають передчасне старіння шкіри. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 липня, 2017
Пользуюсь пару лет. Состояние кожи мне нравится. Рекомендую!