• Нічні подовжені прокладки Watsons Cottony Soft з крильцями

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1045763 Закінчився
21,95 грн
Купити
  • 8 шт
Подовжені прокладки для захисту вночі мають по краях захисний бар'єр, який надійно утримує вологу всередині та захищає від протікання. Тоненька прокладка з бавовняним верхнім шаром забезпечує екстра комфорт. З дихаючою поверхнею. Склад: нетканий матеріал, целюлоза, пульпа, САП, плівка з поліетилену, клей. Негайно припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Тільки для одноразового використання. Не викидати в унітаз! Зберігати при температурі не вище 30°С. Зберігати прокладки тільки в оригінальній упаковці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 грудня, 2017
Дуже незвично спочатку було з крильцями, вони такі малі... Але є ще додаткове клейке кріплення ближче до кінця прокладки. Вбирають вологу гарно, дуууже великі, майже "памперс")) Надійні, те, що треба!
9 серпня, 2017
Для обильных выделений .не вызывают раздражения.Купила на пробу пару пачек-осталась довольна-очень-очень большие! на ночь вместо памперса)) Не чоень удобно крепить на белье,а может просто непривычено
7 травня, 2017
Плюсы: большие, мягкие, хорошо впитывают. Минус: неудобно расположенные крылышка (не посредине, а снизу и сверху)
22 квітня, 2017
Довжелезні-величезні,проте для надмірних виділень-один з найкращих варіантів
20 квітня, 2017
М'які, не натирають, не протікають, сплю спокійно і не хвилююсь.