• Поглинаюча спідня білизна Depend для жінок, розмір M/L

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070522 Закінчився
130,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 10 шт
Прокладки:
Поглинаюча спідня білизна містить тисячі суперпоглинальних гранул, що швидко вбирають вологу та гарантують захист від протікання. Знімається та одягається як звичайна білизна. Блакитний овал розташований на поясі для позначення задньої сторони виробу. Поглинаюча спідня білизна (труси-підгузники) з максимальним рівнем поглинання для жінок при середньому ступені нетримання сечі. Нейтралізує запахи. М'яке і зручне стретч-облягання. Білизна з низькою талією, непомітна під одягом. Призначення: для особистой гігіени при нетримання сечі. Застереження: тримайте упаковку в сухому місці. Після закінчення строку придатності - не використовувати та негайно викинути. Не викидати в каналізацію. Країна-виробник: Чеська Республіка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?