• Прокладки Libresse Invisible Ultra Soft Goodnight

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989182 Закінчився
27,95 грн
Купити
  • 10 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ультратонкі прокладки для критичних днівLibresse Ultra мають м'яку, немов бавовна поверхню, що не викликає подразнень на шкірі та залишається максимально сухою. Передня частина прокладки повторює форму тіла та надійно утримує прокладку на місці, що надає можливість захищати тебе навіть у ночі. Задня частина має унікальну анатомічну форму, яка забезпечує ідеальне прилягання до тіла навіть при русі. Нова технологія Dry Fast, що дозволяють прокладкам миттєво поглинати. Також Libresse Ultra мають унікальну технологію утилізації Roll. Press. Go, завдяки чому можна непомітно позбутися від прокладки будь-де. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 березня, 2018
Серед прокладок - це одні з найулюбленіших, тонкі, не заважають при ходінні, на дотик мякенькі, дизайн взагалі бомба.
19 жовтня, 2017
Ни разу не подводили,пользуюсь на ночь.
8 жовтня, 2017
Вбирають погано, рідина не розповсюджується по всій довжині, тількі посередині так, що від розміру прокладки нічого не залежить. Не рекомендую. Але гарні, із серденьками, тонкі.
25 вересня, 2017
Тонкие и комфортные, хоть и большие) Можно пользоваться не только ночью, поскольку не ощущаются вообще)
18 серпня, 2017
Достаточно большие, чтоб чувствовать себя комфортно ночью.