• Прокладки Libresse Invisible Ultra Soft Super Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 240427 Закінчився
47,95 грн
  • 16 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ультратонкі прокладки для критичних днів Libresse Ultra мають м'яку немов бавовна поверхню, що не викликає подразнень на шкірі та залишає її максимально сухою. Передня частина прокладки повторює форму тіла та надійно утримує прокладку на місці. Задня частина має унікальну форму, яка забезпечує ідеальне прилягання до тіла навіть при русі. Нова технологія Dry Fast, що дозволяють прокладкам миттєво поглинати. Також Libresse Ultra мають унікальну технологію утилізації Roll. Press. Go, завдяки чому можна непомітно позбутися від прокладки будь-де. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 серпня, 2017
Качественные прокладки по доступной цене, действительно повторяют форму тела.
21 липня, 2017
якісні зручні та надійні плюс економна упаковка і акційна ціна
7 квітня, 2017
Качественные прокладки по доступной цене, действительно повторяют форму тела.
30 березня, 2017
Поглинання ефективне, без подразнення, приємна ціна
16 березня, 2017
хорошие, не толстые, пластичные.