• Прокладки щоденні Discreet Deo Water Lily

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106020 Закінчився
69,00 грн
  • 100 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тонкі прокладки з овальною серединкою в обрамленні шовковистих країв-крилець кріпляться до будь-якої білизни. Вони мають аромат, натхненний сучасною жіночністю – ніжною і легкою, як витончений запах водяних лілій.
Застосування: розмістити прокладку на білизні, попередньо знявши захисне покриття з її клейкої сторони.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 лютого, 2018
Хорошие прокладки, тонкие и комфортные.
28 жовтня, 2017
Держатся отлично! Нравится качество
3 червня, 2017
Отличная форма прокладки крепится с легкостью к любому нижнему белью, пахнет, летом не парят. Отличный вариант для женщин!
21 квітня, 2017
Дуже гарні та зручні прокладки з приємним ароматом. Придбала з великою знижкою. Задоволена і продуктом і ціною. Рекомендую
20 квітня, 2017
хорошего качества ежедневные прокладки. имеют приятный, ненавязчивый запах. тонкие и приятные в использовании прокладки