• Прокладки Tena Lady Ultra Mini урологічні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 822582 Закінчився
19,94 грн  28,48 грн
Купити
  • 14 шт
Прокладки:
Ультратонкі прокладки Tena Lady Ultra Mini- це спеціально вбираючі (урологічні) прокладки. В асортименті прокладки різного ступеня поглинання і розміру: від ультратонких до суперпоглинаючих, що забезпечують захист при сильних виділеннях. Забезпечує потрійний захист від протікань, вологи і запаху. Спеціальні мікрогранули в прокладці Tena Lady швидко поглинають вологу, перетворюють її в гель і утримують всередині прокладки. Надійно нейтралізують запах і дарують відчуття свіжості. Не містить ароматизаторів і віддушок. Країна виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 грудня, 2017
Прокладки нравятся. Размер подлиннее обычных, нейтрализуют запах, надежные. Рекомендую.
13 квітня, 2017
Такие прокладки хорошие, беру для женских дел,на 3,4 день,тоненькие и надежные на лето то что надо,единственные ,которые содержат гранулы внутри,Попробуйте и не пожалеете
28 лютого, 2017
Справжнє спасіння при делікатній проблемі.Дійсно відрізняються від звичайних щоденних прокладок і в кращу сторону. Хоча в упаковці їх небагато і коштують трохи більше звичайних, та вони того варті.