• Щоденні прокладки Carefree СуперТонкі with Cotton feel

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071173 Закінчився
36,50 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
27,37 грн     36,50 грн
  • 20 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Супертонкі щоденні прокладки with Cotton feel в індивідуальних упаковках. З легким свіжим ароматом. Застереження: зберігати в сухому місці подалі від сонячних променів. Склад: м'яке покриття, поглинаючий шар, бар'єрний матеріал, папір, клейка речовина, віддушка. Країна-виробник: Таїланд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 грудня, 2017
хорошие, тоненькие, кожа не потеет, надежно крепятся к белью, удобно взять с собой, не вызывают раздражения
19 травня, 2017
Отличные ежедневки, хорошо клеятся, надежно защищают, не вызывают раздражения, очень тонкие. Удобно, что каждая в индивидуальной упаковке
7 березня, 2017
Оптимальна ціна та якість. не відклеюються. не скручуються. Приємні до тіла
3 березня, 2017
они надежные, - не портят белье, хорошая клейкая основа.
1 березня, 2017
Гарні щоденки, добре тримаються, якщо невчасно міняти тоо будб-які щоденки будуть зминатися! Ці досить хороші! Рекомендую!!!