• Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh Normal plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989147 Закінчився
26,90 грн
Купити
  • 32 шт
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh в індивідуальній упаковці - особливий формат та постійний комфорт для тебе! Прокладки мають дуже ніжний верхній шар, що дарує тобі відчуття м’якості, а легкий свіжий аромат забезпечить відчуття свіжості на весь день. Відчуй захист, комфорт та м’якість з Libresse кожної миті! Матеріал: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, силіконовий папір. Застереження: тільки дя зовнішнього застосування. Не змивати в унітаз.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Отличные ежедневки. Давно искала не супертонкие, нескручивающиеся, некрошащиеся и хорошо клеящиеся и главное - позже отрывающиеся от белья в целости и сохранности! Хоть бы не сняли с производства 🤞
14 січня, 2018
для лета будут толстоваты, скорее для зимы, без индивидуальной упаковки, комфортные, не вызывают раздражения, надежно крепятся к белью
25 листопада, 2017
Хороші прокладки як і вся продукція цієї торгової марки.
14 листопада, 2017
В описании ошибка, именно эта пачка без индивидуальной упаковки. Проигрывают Libresse Dailyfresh в индивидуальной упаковке по качеству, более синтетические, хотя и заявляют, что с молочной кислотой.
6 листопада, 2017
Эти прокладки не такие тонкие как Libresse Dailyfresh Normal,но все равно удобные,практичные,не оставляют следов липучки на белье.