• Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989140 Закінчився
23,90 грн
Купити
  • 32 шт
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh в індивідуальній упаковці - особливий формат та постійний комфорт для тебе! Прокладки мають дуже ніжний верхній шар, що дарує тобі відчуття м’якості, а легкий свіжий аромат забезпечить відчуття свіжості на весь день. Відчуй захист, комфорт та м’якість з Libresse кожної миті! Матеріал: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, силіконовий папір. Застереження: тільки дя зовнішнього застосування. Не змивати в унітаз.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 березня, 2018
Удобные тем,что липкий слой снимается вместе с индивидуальной упаковкой! Попробовала,понравились,буду чаще покупать!
24 лютого, 2018
Очень удобно,что каждая находится в индивидуальной упаковке! Цена на watsons.ua самая низкая, а по акции так совсем даром)
20 листопада, 2017
Тончайшие, дышащие в индивидуальной упаковке.Надежно крепятся.Порадовало, что с молочной кислотой. Комфортные. Теперь мои любимые.
29 вересня, 2017
покупаю их часто - отличные в использовании. надежны. Покупать советую.
4 вересня, 2017
Прокладки приятные, но есть один минус- сильно прилипают к белью, тяжело потом их удалять