• Тампони аплікаторні Kotex Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 636130 Закінчився
60,25 грн
  • 24 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки мякому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та допомагаючи забезпечити захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Отличные тампоны.
10 квітня, 2017
Пользуюсь только этими тампонами - удобные в использовании, хорошо впитывают, разные размеры, яркая упаковка, крепкий жгут
30 березня, 2017
Очень удобные тампоны
24 березня, 2017
хороші тампони
22 березня, 2017
Прекрасный продукт. Самые лучшие тампоны, что я пока что использовала! Всегда использую на море, в бассейне, на дискотеке или на переговорах - не подводили ни разу.