• Тампони O.B. Pro Comfort Super Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 752778 Закінчився
48,50 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
36,37 грн     48,50 грн
  • 16 шт
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони мають унікальне шовковисте покриття SilkTouch для найлегшого введення та введення, технологію спіралеподібних жолобків, які більш ефективно направляють рідину всередину тампона і, таким чином, забезпечують надійний захист. Крім того, завдяки вдосконаленій технології Smooth Technology мають гладеньку поверхню. Тампон природно розміщується всередині тіла та пристосовується до його будови, не відчувається під час використання. Тампони зручні для використання у дні з дуже інтенсивними виділеннями або після пологів.
Склад: поглинальне віскозне волокно, шовковисте покриття, мотузочка з поліестера.
Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Надежные! Для первых 2 дней- то,что надо.
23 липня, 2017
Люблю эти тампоны использовать для первых трех дней, когда выделения обильные. Надежные, комфортные, удобные. Рекомендую.
5 липня, 2017
Очень хорошие на обильные выделения. Но при уменьшении выделений, супер плюс не подходят, ощущается дискомфорт,надо использовать меньшие.
22 квітня, 2017
Удобные и надежные. Позволяют даже в тренажерном зале забыть о неудобствах.
25 лютого, 2017
Самые лучшие для обыльных выделений)