• Тампони o.b. ProComfort Super Dynamic Fit жіночі гігієнічні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 874214 Закінчився
72,75 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
54,56 грн     72,75 грн
  • 32 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони o.b. ProComfort Super Dynamic Fit жіночі гігієнічні - ідеальне рішення для критичних днів. Тампони o.b. ProComfort Super Dynamic Fit жіночі гігієнічні адаптуються до будови тіла відразу після введення. Завдяки технології Dynamic Fit з 3D розкриттям, тампони o.b. ProComfort Super Dynamic Fit жіночі гігієнічні ефективно допомагають утримувати і перенаправляти рідину до верхньої частини тампону по жолобкам, що переплітаються. Шовковисте покриття Silk Touch полегшить введення тампона. Зберігати в сухому місці при відносній вологості не більше 70%. Країна-виробник: Франція.
Використовувати під час критичних днів.
Склад: поглинаюче віскозне волокно, шовковисте покриття, шнур з поліестеру.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 грудня, 2017
Очень надёжные. Еще не подводили)
5 листопада, 2017
Хорошо держут. Зручні.
15 жовтня, 2017
Надёжные и комфортные тампоны, рекомендую именно их
16 липня, 2017
Наиболее комфортные, всегда беру именно их. Летом без них не обойтись
6 липня, 2017
зручні у використанні, раджу