• Дезодорант антиперспірант для чоловіків Adidas Cool & Dry 6 в 1 Прохолода та сухість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1058671 Закінчився
50,00 грн
Купити
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дезодорант-антиперспірант для чоловіків забезпечує захіст від поту до 48 годин. Створює миттєве відчуття свіжості. Не містить спірту. Має 6 основних властивостей: 1) проти поту, 2) проти запаху, 3) антібактеріальний, 4) екстрасвіжість, 5) від білих слідів на одязі, 6) від жовтих плям від поту. Застосування: нанести на чисту суху шкіру пахв або на тіло. Застереження: зберігати при температурі від +5°С до +25°С. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гексилциннамал, бутилфеніл метилпропіонал бензил саліцилат, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, цитронелол, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, гераніол, амілциннамал, діоксид кремнію, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Класний дезодорант. Чоловіку подобається. Беремо тільки його.
1 грудня, 2017
Хорошо защищает от пота,не оставляет белых пятен на одежде.
17 жовтня, 2017
Добре захищає і надійно зберігає аромат цілий день)))
28 вересня, 2017
Надійно захищає, не залишає слідів на одязі.
1 червня, 2017
Класний дезодорант ха хорошу ціну