• Дезодорант кульковий Adidas Fresh Cool & Care для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 102968 Закінчився
48,00 грн
  • 50 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Adidas створив формулу дезодоранту-антиперспірантів, що повністю задовольняє потреби жінок. На змаганнях і на танцполі, формула Adidas Cool & Care для жінок ефективно захищає шкіру і забезпечує свіжість на довгий час. Adidas Fresh завдяки системі Активної свіжості, дає вашій шкірі відчуття свіжості на цілий день ультра захист 48 годин - ідеальне поєднання захисту від поту і догляду за вашою шкірою. А також приємний запах для повного відчуття комфорту. Не залишає білих плям на одязі. Не містить спирт. Склад: вода, алюміній-цирконій октахлоргідрексгліцин, гідроксипропиловий фосфат крохмалю, ароматична композиція, дінатрієва сіль етилендіамінтетрауксусної кислоти (EDTA), лимонен, гераніол, цитронелол, цезальпінії колючої камедь, гідрогенізований полідецен, гексил цинамал, ліналоол, сорбітан сесквіолеат, альфа-ізометил іонон, стеарат сахарози, діоксид кремнію, цитрал, етилгексилгліцерин, екстракт бавовнику, бутиловий гідрокситолуен (ВНТ). Відповідає санітарно-гігієничним нормам. Країна-виробник: Іспанія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 березня, 2018
Очень классный дезодорант! Хорошая защита и приятный свежий аромат!
27 лютого, 2018
Хороший свіжий аромат.
27 листопада, 2017
Ненав'язливий нейтральний аромат. Приємні відчуття після використання на шкірі. Штрих-код Франція.
24 листопада, 2017
Свежий приятный аромат,хорошо сохнет,рекомендую
21 листопада, 2017
Хороший и удобный дезик. Имеет приятный арома .