• Дезодорант-спрей Axe Спортивний Заряд

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 803059 Закінчився
61,95 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Це незрівнянний косметичний продукт, який подарує своєму власникові спортивний заряд і захист від неприємного запаху. Він представлений у вигляді дезодоранту-спрею для стильних чоловіків. Axe Deodorant Bodyspray Sport Blast немов відкриває друге дихання, дарує відчуття бадьорості і наділяє силами для нових завоювань. Засіб відрізняється зручним флаконом, кришку не потрібно знімати - досить лише прокрутити її і натиснути на кнопку, що з'явилася. Крім легкого і комфортного нанесення, дезодорант може похвалитися делікатним впливом без роздратування і сухості. Завдяки спеціальному комплексу активних компонентів, він надійно піклується, щоб протягом тривалого часу зберігалося відчуття свіжості і чистоти. Засіб має дивовижний аромат, який бадьорить і акумулює чоловічу енергію. Спосіб застосування: розпорошити на суху чисту шкіру пахв.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?