• Дезодорант-спрей Dove Невидимий захист

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 779308 Закінчився
61,50 грн
  • 150 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Чоловік, який стежить за собою, не дозволяє запаху поту псувати свій образ. Дезодорант Dove працює протягом 48 годин. А це цілих дві доби! Людина, яка веде вкрай активний спосіб життя, точно оцінить даний засіб. Інноваційна формула засобу не містить спирт, який часто дратує і сушить шкіру. Вагому частину в складі займає зволожуючий крем, тому дезодорант піклується про чутливу шкіру зони пахв. Засіб не утворює плями на одязі. За допомогою цього дезодоранту ви довго будете відчувати свіжість і сухість шкіри пахв.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
прекрасний свіжий аромат,відчуття свіжого на весь день для чоловіків
2 грудня, 2017
Отличный запах, неплохая защита, следов не оставляет.
11 листопада, 2017
Хороший дез,без спирта,защищает,освежает,приятный аромат.
17 вересня, 2017
Защищает от запаза пота средне, быстро высыхает и не оставляет следов.
12 вересня, 2017
не захищає від поту, запах приємний