• Дезодорант-стік Чистая Линия Захист від запаху і вологи

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 861292 Закінчився
42,00 грн
  • 40 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Фіто-дезодорант Чиста Лінія Захист від запаху і вологи забезпечує дбайливий догляд за шкірою. Активні компоненти захищають від неприємного запаху і контролюють потовиділення протягом 48 годин. Досвід поколінь для Вашої краси та впесненості.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 лютого, 2018
Нежный аромат. Хорошо защищает, справляется с физическими нагрузками практически всегда.
6 лютого, 2018
Хороший и чистый аромат, от запаха защищает, даже в жару и в спортзале.
6 жовтня, 2017
Чудово справляється з своїм завданням, має приємний ненав'язливий аромат, не залишає слідів на одязі
26 серпня, 2017
Ничего особенного в нём нет, но справляется в жару нормально
9 серпня, 2017
Ненавязчивый аромат свежести(вербены) .Не смотря на то ,что стик белый,как у большинства сухих дезодорантов-при нанесении имеет пудровую прозрачную текстуру, комфорт в течении дня обеспечен!