• Дезодорант-стік Old Spice Lagoon для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 272305 Закінчився
55,95 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Через неперевершену свіжість Old Spice Lagoon багато чоловіків втрачають відчуття кордонів. Випробуйте на собі момент, коли руйнуються межі і на шляху до мети і ніщо не взмозі зупинити. Цілковита впевненість та свіжість - тепер нема нічого неможливого! Склад: dypropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, parfum, ppg-3 myristtyl ether, tetrasodium edta, bht, benzyl benzoate, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional,cinnamal,citral. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 грудня, 2017
Дуже класний дезодорант. Запах просто бомба, гелеподібний, сама б таким користувалася б) купую чоловіку
12 жовтня, 2017
Приятный запах.защищает от пота на целый день.не оставляет следов на одежде.экономичный в использовании .Я давно уже пользуюсь только дезиками этой марки.РЕКОМЕНДУЮ
26 червня, 2017
орошо защищает от пота, имеет приятный запах
14 травня, 2017
Надолго хватает, все запахи интересные и что самое главное надолго защищает
17 квітня, 2017
Дезодорант хороший, но тот его "брат", что в прозрачном корпусе, получается более выгодным по цене и удобнее в использовании. Поэтому и отдаю приоритет ему.