• Кульковий дезодорант Rexona Свіжість Душу

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 725023 Закінчився
32,60 грн
  • 50 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ритм життя сучасної жінки динамічний і напружений, тому зберегти свіжість і чистоту шкіри на цілий день - завдання не з легких. Але в цьому вам допоможе зручний, ефективний роликовий дезодорант Rexona Deodorant Roll з легким, свіжим ароматом. Засіб містить дезінфікуючі і бактерицидні добавки, які сприяють знищенню і перешкоджають розмноженню мікроорганізмів. Дезодорант розроблений на основі інноваційного вбираючого комплексу, що гарантує надійний захист від непотрібної вологи протягом цілого дня, і навіть більше! Він оптимально контролює процес потовиділення і попереджає запальні реакції. Засіб не містить спирту, тому підходить для всіх типів шкіри. Дезодорант має легкий освіжаючий аромат, який надовго захистить вас від неприємного запаху поту. Спосіб застосування: нанести на чисті сухі пахви.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 листопада, 2017
Хороший аромат сподобався))))
11 листопада, 2017
Хорошая защита от пота, приятный аромат
9 листопада, 2017
Приятный запах, надежная защита
26 жовтня, 2017
Не залишає слідів, гарний запах.
26 жовтня, 2017
Добре захищає від поту і запах приємний.