• Роликова пилка для ніг Scholl Velvet Smooth Diamond Crystals

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1046505 Закінчився
699,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
489,30 грн     699,00 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Відкрийте природну красу Ваших ніг з електричною роликовою пилкою Velvet Smooth Diamond Crystals від Scholl. Завдяки ролику з діамантовими кристалами, електрична пилка м'яко видаляє загрубілу шкіру і робить Ваші ступні гладенькими та м'якими без попереднього розпарювання ніг. Спосіб використання: 1. Зніміть кришку з ролика пилки. 2. Переконайтесь, що роликова насадка (ролик) правильно зафіксована. Не використовуйте прилад без ролика. 3. Увімкніть прилад. Для цього поверніть сріблясте кільце ліворуч. Повільно обробляйте загрубілі ділянки шкіри стоп. Використовуйте лише на сухій шкірі. Не тисніть на пилку, це може призвести до зупинки приладу. Увага! Не використовуйте на одній ділянці більше 4-х секунд. Застереження: идалення загрубілої шкіри стоп. Не використовувати на інших ділянках шкіри. Використовувати лише за призначенням. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати лише на сухій шкірі. Уникати контакту приладу з водою. Не використовувати на одній ділянці шкіри довше 4-х секунд. У випадку виникнення подразнення ч дискомфорту - припинити використання. Не використовувати на подразнених чи ушкоджених ділянках шкіри. Цей прилад не рекомендовано використовувати людям, які страждають на цукровий діабет чи мають порушення циркуляції крові. Уникати контакту довгого волосся та одягу з роликом під час її використання. Уникати інтенсивного нагрівання, прямих сонячних променів і вологи. Уникати джерел займання. У комплекті 1 електричний прилад, 1 екстра жорстка роликова насадка, 4 батарейки АА, 1 кришка. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 грудня, 2017
Можна знайти дешевше але це ефективна річ.
24 листопада, 2017
любима пилка ...теж купляла в ватсонс по акции ....
3 жовтня, 2017
С сильными проблемами не справится, даже не надейтесь
8 вересня, 2017
Очень понравилась, эффективно мягко и нежно удаляет огрубевшую кожу, легко водить, не прилагая столько усилий как от обычной механической пилки. Супер!
3 липня, 2017
видаляє загрубілу шкіру ніг, рекомендую