• Прокладки Kotex Ультратонкі Normal Plus Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229850 Закінчився
43,25 грн
  • 20 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Ультратонкі Normal Plus Duo з покриттям «сіточка» забезпечать максимальний захист і комфорт під час критичних днів. Завдяки інноваційній поверхні 2-в-1 з посиленим центром захисту Fast Absorb (блакитна зона в центрі прокладки) волога миттєво вбирається, і поверхня залишається практично сухою. М'які, наче бавовна, краї та крильця тепер ще краще кріпляться до білизни. Подвійні бічні бар'єри допомагають запобігти протіканню з країв прокладок. Kotex Ультратонкі Normal Plus Duo зберігаються в акуратній і зручній упаковці на мотузочках. Тепер прокладки не загубляться в сумочці й знаходитимуться у закритому, чистому просторі. Склад: polymer baffle 34, 4%, fluff 29, 0%, paper with a release coating 10, 5%, hotmelt adhesive 8, 9%, polypropylene 8, 8%, sap 8, 3%, wax ink 0, 1%. Країна-виробник: Корея/Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 вересня, 2017
Хороші тоненькі прокладки, зручні в користуванні.
25 травня, 2017
Сподобались, тонкі, м'яку. Рекомендую
24 травня, 2017
якісні, але за таку ціну є аналоги ще кращі
23 травня, 2017
Очень удобные, ультратонкие прокладки.Комфортные при ношении и надежные в использовании.
22 травня, 2017
Тоненькие прокладки, но обеспечивают надежную защиту, не протекают. Без запаха. Мягкая поверхность не трет кожу