• Крем для рук Бархатные ручки Магія Тіаре

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 963303 Закінчився
27,95 грн
  • 72 мл
Особлива гелева текстура огортає шкіру рук і повертає неперевершену ніжність, забезпечуючи необхідне зволоження. Гідробалансуючий комплекс з біоолією тіаре сприяє підтриманню живильної вологи в шкірі рук. Ефект помітний уже після першого застосування. Крем з біоолією квітів тіаре розкриває секрет краси шкіри рук — ідеальне і тривале зволоження. Завдяки легкій текстурі крем миттєво проникає в шкіру рук і доставляє вологу саме туди, де вона потрібна найбільше. Краса і ніжність ваших рук у кожному дотику!

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 березня, 2018
Крем хороший, легко наносится, быстро впитывается, прекрасно увлажняет кожу, имеет приятный лёгкий аромат. Рекомендую
21 листопада, 2017
Аромат замечательный.А вот сам крем жидковат и больше подойдет на летнее время года. С серьезным пересушиванием кожи не справляется.
18 листопада, 2017
Хорошо увлажняет руки.Очень нравится крем и его запах.
6 листопада, 2017
Хорошо увлажняет, рекомендую.
29 жовтня, 2017
Интересный новый запах,а вот качество стало хуже.