• ГЕЛЬ Д/ІНТИМ.ГІГІЄНИ НІЖНИЙ

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1102561 Закінчився
28,00 грн
Купити
  • 200 мл

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 жовтня, 2017
Сьогодні придбала цей гель, після першого використання в захваті від покупки, дуже ніжний, сподіваюсь враження таке й залишиться)
1 вересня, 2017
Два місяці тому залишала схвальний відгук. Забираю свої слова назад. Гель викликає подразнення. Після переходу на інший проблема зникла. При поверненні до Біокон - знову з'явилася. І так було двічі.
29 липня, 2017
Приятное в использовании, легкий ненавязчивый аромат, не вызывает раздражения.
2 липня, 2017
Купила зовсім випадково. За свою ціну гель просто чудовий. У нього приємний запах, ідеальна консистенція й помірне піноутворення. Достойна альтернатива більш дорогому гелю від Lirene.
1 липня, 2017
гель дуже ніжний