• Мило дігтярне Невська косметика Вінницяпобутхім

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 854705 Закінчився
10,60 грн
  • 140 г
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Цільова аудиторія:
Дігтярне мило – ефективний догляд за шкірою вашого тіла. Дігтярне мило – це природний антисептик. І завдяки своїм протипаразитним, антисептичним та протизапальним властивостям, забезпечить не тільки чистоту вашої шкіри, а її здоров’я. Всі ці властивості надає милу дьоготь, який входить до його складу. Березовий дьоготь покращує кровопостачання шкірного покриву, сприяє швидкому загоєнню запалень шкіри, обморожень і опіків. Спосіб застосування: Для боротьби з прищами достатньо вмиватися з використанням цього мила 1-2 рази на день. Надалі можна перейти в «режим профілактики» і вмиватися дігтярним милом 2 рази на тиждень. Склад: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate (натрієві солі жирних кислот тваринних жирів і рослинних олій), Aqua (вода), Batula Tar (дьоготь березовий), Triethanolamine, Diethylene Glycol, PEG-9, Disodium EDTA (динатрієва сіль ЕДТА), Citric Acid (лимонна кислота), Cellulose Gum, Benzoic Acid (бензойна кислота), Sodium Chloride (кухонна сіль). Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 лютого, 2018
запах конечно есть, но к нему быстро привыкаешь. Как средство против высыпаний - палочка-выручалочка! Кожу лица и рук очищает до скрипа. Использовать лучше только симптоматически, иначе пересушит кожу
30 грудня, 2017
Самое бюджетное средство для борьбы с прыщами. Много разрекламированных и дорогих средств дают не лучше, а то и хуже результат. С запахом можно смириться.
27 жовтня, 2017
Для умывания очень хорошо при прыщиках и раздражении, а к запаху можно привыкнуть
14 жовтня, 2017
незнаю кому как,но я и к запаху привыкла как к родному но прыщи никуда не делить и после умывания через час жирный блеск появляется в большом количестве,такое мыло для слегка проблемной кожи.
29 вересня, 2017
Мыло убирает все прыщи с лица.