• Мило Шик конвалія в блістері

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 454067 Закінчився
22,65 грн
  • 345 г
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Мило – це ефективний догляд за шкірою вашого тіла. Завдяки натуральним компонентам та крему, що входять до його складу, мило забезпечить не тільки чистоту вашої шкіри, а її здоров’я. Економічна упаковка для всієї родини! Спосіб застосування: використовувати мило при необхідності. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 березня, 2018
Мыло хорошее, производитель старается следить за качеством, люблю большие бруски, это удобно для душа и бани. Важно: не сушит кожу! Рекомендую.
2 березня, 2018
понравилось мыло,форма удобная и запах приятный,рекомендую
26 лютого, 2018
Бюджетненький такой и качественный вариант.
22 лютого, 2018
Часто покупаю такое мыло, мне очень нравится, удобно держать в руке, хорошо мылится и приятный запах.
9 грудня, 2017
Приятный аромат ландыша, мыло не раскисает, надолго хватает