• Ватні диски Spa Cotton Organic

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1101595 Закінчився
32,50 грн
Купити
  • 100 шт
Ватні диски Spa Cotton Organic - такі диски незамінні для того, щоб очищати шкіру, виконувати косметичні процедури або обробляти рани і порізи, також можна застосовувати з метою гігієнічного догляду за шкірою дітей, в тому числі новонароджених. Диски від бренду Spa Cotton Organic виготовлені з 100% екологічно чистої бавовни. Вироби мають відмінні гігроскопічні і гіпоалергенні властивості, тому абсолютно безпечні навіть для власників чутливого шкірного покриву. Країна-виробник: Латвія.
Спосіб застосування: дістаньте диск з упаковки, нанесіть на нього очищуючий засіб і протріть обличчя.
Склад: 100% органічна бавовна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 листопада, 2017
Ватные диски немного дороговато, но удобны и качественны
14 вересня, 2017
Они мягкие, приятные, тонкие, но прошиты они очень плохо, сыпятся при использовании! Вытаскивать их неудобно, поскольку они плохо разделяются. Есть более качественные и недорогие ватные диски.