• Кондиціонер Echosline С2 для сухого та кучерявого волосся

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 752365 Закінчився
145,00 грн
  • 350 мл
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Волосся неслухняне, жорстке та складно розчісується? У бренду Echosline є засіб для рішення такої проблеми! Серія засобів для догляду кучерявого та сухого волосся дозволить відчути істинне задоволення від Вашого образу, адже ніщо так не прикрашає жінку як доглянуті хвилі здорового волосся. Серія С2 підійде для жінок, які мають сухе або кучеряве волосся. Тому пряме призначення кондиціонера Echosline C2 - зволоження. До складу включені молочні та пшеничні протеїни, які глибоко живлять волосся та насичують його живильними компонентами. Рекомендації щодо застосування: після застосування шампуню та просушення волосся рушником, дбайливо нанесіть кондиціонер на кожне пасмо, уникаючи потрапляння на корінь. Потримайте не більше 2 хвилин та ретельно змийте. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 березня, 2017
Непоганий кондиціонер для волосся, хоча чогось особливого не робить. Після застосування продукту волосся легко розчісується, стає блискучим і гладеньким. Лікувального ефекту не помітила.
8 березня, 2017
Непоганий кондиціонер для волосся, хоча чогось особливого не робить. Після застосування продукту волосся легко розчісується, стає блискучим і гладеньким. Лікувального ефекту не помітила.
3 березня, 2017
Перешла с продуктов масс-маркета на профессиональные, консультант в магазине посоветовала этот бренд. Кондиционер очень хороший, непослушные волосы стали гладкими и легко поддаются укладке