• Басма Артколор Індійська

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 859136 Закінчився
17,95 грн
Купити
  • 25 г
Типи волосся:
Формат продукту:
Басма індійська - натуральний, рослинний засіб для фарбування волосся в темні тони (від світло-каштанового до чорного). Завдяки вмісту біологічно активних речовин продукт оздоровлює волосся: зміцнює коріння і стимулює ріст волосся, надає волоссю природний блиск, покращує структуру волосся, володіє антісеборейний ефектом. Застосування: спочатку пофарбуйте волосся хною згідно інструкції на її пакеті. Потім 25-50 г басми помістіть в посуд, додаючи гарячу воду (90 °-100 ° С), замішати до отримання однорідної маси. Теплу масу рівномірно нанесіть на чисті, підсушені волосся і надіньте утеплюючий ковпак. Після закінчення часу фарбування, ретельно промийте волосся теплою водою. Час контакту басми з волоссям підбирається індивідуально в залежності від густоти, довжини і початкового кольору волосся. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Склад: Indigofera Tinctoria. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?