• Хна Артколор Індійська

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 859157 Закінчився
56,95 грн
Купити
  • 100 г
Типи волосся:
Формат продукту:
Хна індійська застосовується для безпечного фарбування в каштанові, руді і темні кольори з червоно винним відливом, а так само для терапевтичного догляду за волоссям. Завдяки своїм оздоровлюючим і косметичним властивостям, хна кондиціонує і покращує загальний статус волосся, зміцнює їх коріння, діє проти лупи і проявів себореї. Застосування: а) Фарбування і зміцнення волосся: 25-50 г хни помістіть в посуд, додаючи гарячу воду (90 °-100 °С), замішати до отримання однорідної маси. Теплу масу рівномірно нанесіть на чисті, підсушені волосся і надіньте утеплюючий ковпак. Після закінчення часу фарбування, ретельно промийте волосся теплою водою. Якщо вихідний колір світло-русявий, час фарбування 5-30 хв., очікуваний колір, до світло-каштанового. Якщо вихідний колір русявий, час фарбування 20-30 хв., очікуваний колір, до каштанового. Якщо вихідний колір темно-русявий, час фарбування 30-50 хв., очікуваний колір, до мідного. Якщо вихідний колір, темний шатен, час фарбування 50-60 хв., очікуваний колір, до темно-каштанового. Тільки для зовнішнього застосування. Увага! Тонкі, м'які, раніше знебарвлені волосся можуть трохи змінити колір. б) Зміцнення волосся: підготовлену масу нанесіть на корені волосся на 3 - 5 хв. Склад: Lawsonia inermis. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?