• Хна Gloss & Style Іранська натуральна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070893 Закінчився
9,95 грн
Купити
  • 25 г
Типи волосся:
Вирішення проблем волосся:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Іранська хна - це натуральний рослинний засіб для фарбування волосся. Крім того хна відновлює та зміцнює структуру волосся, живить шкіру голови, усуває лупу та бореться з випадінням волосся. Після першого ж використання волосся стає відчутно міцнішим та густим, набуває здорового вигляду та яскравого блиску, з'являється додатковий об'єм. Навіть найвередливіше волосся після використання хни стає слухняним та невибагливим. Не містить хімічних домішок. Зміцнює структуру волосся. Усуває лупу. Бореться з випадінням волосся. Країна-виробник: Україна.
Склад: лавсонія інерміс.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?