• Крем-фарба без аміаку Biomagic Keratin & argan oil

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1066609 Закінчився
175,00 грн
0
Цільова аудиторія:
Ревелюційна формула крем-фарби для волосся Biomagic без аміаку, резорцину та парабенів дбайливо доглядає ваше волосся, забезпечує глибину кольору і здорове сяйво. Фарба містить кератин та олію аргани, бездоганне зафарбовування волосся без пошкодження гарантовано. Фарбуючу суміш слід готувати безпосередньо перед використанням. Надівши рукавички, що знаходяться в упаковці, відкрийте тюбик з крем-фарбою та додайте його вміст до флакону з крем-окислювачем, ретельно збовтайте до однорідної консистенції. Готову фарбуючу суміш швидко й ретельно нанесіть на сухе волосся, починаючи від коріння, після чого розподілити по всій довжині волосся. Почекайте 30 хвилин, змийте теплою водою та промийте волосся шампунем, після чого використайте маску, що знаходиться в коробці. Фарбування слід проводити не раніше, ніж через 2-3 дні після миття волосся і через два тижні після хімічної завивки. Застереження: можлива алергічна реакція. Перед кожним застосуванням необхідно проводити тест на алергічну реакцію. Уникати потрапляння в очі. Не використовувати для фарбування брів та вій. Не використовувати після знебарвлення волосся або фарбування хною. Не вдихати та не нюхати. Продукт не призначений для осіб молодше 16 років. Країна-виробник: Туреччина.
Склад (фарба): вода, натрій коко-сульфат, етаноламін, мірістиловий спирт, цетеариловй спирт, кокамід МІПА, кокамідопропил бетаїн, толуен-2,5-діамін сульфат, олет-20, тетрасодіум ЕДТА, натрій сульфіт, бісаміно ПЕГ/ППГ-41/3 аміноетил ПГ-пропил діметикон, 4-хлорорезорцинол, олія кісточок винограду, 2-метилрезорцинол, олет-5 фосфат, арганова олія, гідролізований кератин, натрій кокоїл гідролізований пшеничний протеїн, діолеїл фосфат, 4-аміно-2-гідроксітолуен, ши, аскорбінова кислота, м-амінофенол, 2-аміно-4-гідроксіетиламіноанізол сульфат, бутилен гліколь, соняшник, олія кісточок персику, олія кісточок абрикосу, ериторбікова кислота, фенил метил пиразолон, олія жожоба, екстракт оболонки лимону, олія з оболонки помело, олія з оболонки апельсину, запашка. Містить феніленедіамін (толуенедіамін), фениленедіамін. Склад (крем-окислювач): вода, гідроген пероксид, цетеариловий спирт, ПЕГ-20 гідрогенований ланолін, парафінум ліквідум/мінеральна олія, ланоліновий спирт, гліцерин, цетеарет-20, оксикунолін сульфат, фосфорна кислота, етідронова кислота, тетрасодіум ЕДТА, дінатрій пирофосфат, тетранатрій пирофосфат, натрій станат. Склад (шампунь):вода, натрій лауреат сульфат, кокамідопропил бетаїн, натрій хлорид, гліколь дістеарат, кокамід МЕА, лауреат-10, децим глікозид, запашка, стирен/акрилат сополімер, полікватеніум-10, силікон кватерніум-18, тридецет-6, тридецет-12, олія макадмії, бензиловий спирт, метилхлороізогіазолінон, метилізотіазолінон, тетрасодіум ЕДТА, лимонна кислота, бензил саліцилат, гідроксіцитронеллал, бутилфенил метилпропіонал. Склад (кондиціонер): вода, цетеариловий спирт, цетрімоніум хлорид, полікватерніум-7, лаурил глікозид, запашка, силікон кватерніум-18, тридецет-6, тридецет-12, бензиловий спирт, метилхлороізогіазолінон, метилізотіазолінон, олія макадмії, лимонна кислота.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 червня, 2017
Я удивлена, но краска действительно закрашивает седину, и волосы после нее мягкие, не перепаленные. Цена правда не всем по карману.
3 червня, 2017
красивые натуральные оттенки. Краска бережно относится к волосам.хорошо закрашивает седину.
1 червня, 2017
Краска без аміаку добре прокрашує волосся і дбайливо доглядає за волоссям. Не пересушує, волосся виглядає здоровим. Ціна трохи кусається.
31 травня, 2017
Хорошая щадящая краска, волосы не пересушивает, оттенки натуральные.
11 травня, 2017
Краска отличного качества,волосы преображаются,как после салонной процедуры. Не сушит волос,насыщенный цвет.