• Крем-фарба для волосся з потрійним захистом Excellence Crème

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 927449 Закінчився
89,00 грн
0
Стійка крем-фарба з потрійним захистом піклується про волосся протягом трьох етапів: до, під час і після фарбування. Захисна сироватка з керамідами захищає і пом'якшує волосся перед фарбуванням. Крем-фарба з про-кератином захищає і відновлює волосся під час фарбування. Бальзам після фарбування надовго захищає волосся і робить його шовковистим. Волосся виглядають сильними і відновленими.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 січня, 2018
Брав дружині їй сподобалася))Непогано тримається на волоссі
10 січня, 2018
хорошая краска! правда волосы после третьего мытья все еще "пахнут". Желтый закрасила на ура, посмотрим сколько продержится такой прекрасный эффект
29 листопада, 2017
Очень классная краска! Хорошо держится на волосах. Волосы после нее мягкие, шелковистые, гладкие и очень приятные на ощупь. Чувствуется, что она качественная и бальзамы в комплекте тоже.
22 листопада, 2017
Ця фарба-мій фаворит!Бальзамчик після фарбування--супер!
11 листопада, 2017
Фарба, яка стійко зафарбовує сивину і при цьому не псує волосся, бальзам в наборі просто супер.